Loading Posts...
ventolin i seretide €106.69

Integracja firmowa – Ranking 7 najlepszych rozrywek w Poznaniu

O tym, że  integracja firmowa jest niezwykle ważna w  budowaniu dobrego zespołu wie każdy pracodawca i pracownik. Integracja jest okazją  do oderwania się od codziennej pracy, uczczenia dobrego kontraktu, jak i również poznania się bliżej. Dzięki takim spotkaniom zespół ma możliwość zatarcia granicy dzielącej szefa i jego pracowników. W końcu wszyscy jesteśmy takimi samymi ludźmi, prawda? Często nie zdajemy sobie nawet sprawy, jak nawet jedna prywatna rozmowa potrafi wpłynąć na jakość współpracy.

Integracja firmowa

Poza najprostszym wypadem do restauracji, miasto Poznań oferuje wiele miejsc idealnych na tego typu okazje. Przy wyborze najlepszego, warto wziąć pod uwagę możliwość w miarę dogodnego dotarcia na miejsce, wiek oraz płeć pracowników, a także porę roku. Ścianki wspinaczkowe nie są dla wszystkich, piknik w listopadzie też może nie być najlepszym pomysłem. Oto najciekawsze, uniwersalne miejsca, jakie znajdziemy w Poznaniu:

  • Kolacja z kursem sushi

W restauracjach japońskich można przebierać w nieskończoność. Na szczególną uwagę zasługuje GOKO, jedna z czołowych w tej kategorii. W zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta restauracji znajdziemy kilka sal gwarantujących prywatność. GOKO oferuje również warsztaty z teorii oraz zajęcia praktyczne. Każdy z uczestników ma możliwość stworzenia własnego sushi pod okiem profesjonalistów. W ofercie znajdziemy również catering.

  • Wieczór win

Wine & Friends nie jest zwykłym sklepem z winem. Znajduje się w kompleksie City Park, który sam w sobie robi dobre wrażenie. Wine & Friends razem z Bagels & Friends zorganizują dla nas zamknięty wieczór z prezentacją, degustacją oraz szkoleniem z zakresu najlepszych win, połączony z kolacją.

  • Bowling

Jak zachęcić większą grupę do zdrowej rywalizacji? Polecam Niku Bowling oraz MK Bowling w Galerii MM w centrum Poznania. Oba posiadają szeroką ofertę na imprezy firmowe, poza torami do kręgli mamy restaurację oraz bar. Części restauracyjne są oddzielone, co pozwala na chwilę odpoczynku, a menu można ustalać dla indywidualnych potrzeb.

  • Bilard

Klub bilardowy nie musi być ciemnym, ciasnym miejscem gdzieś w piwnicy. Idealnym miejscem dla eventów firmowych będzie Klub Bilardowy Premium w kompleksie Kinepolis. Poza dwunastoma stołami bilardowymi posiada liczne miejsca siedzące, bar i ofertę cateringową. Istnieje możliwość wynajęcia instruktora, klub współpracuje również z mistrzem polski trików bilardowych.

  • Escape room

Dla większych wrażeń i zacieśnienia współpracy coraz popularniejsza zabawa w pokoju zagadek. Drużyny mogą liczyć do 5 osób, a scenerii nie brakuje. Kto wykazuje się największym sprytem w firmie? Warto wypróbować najpopularniejsze miejsca, jak FearEscape, czy Tkalnia Zagadek.

  • Paintball

Paintball kojarzy się z dość agresywną grą, z której wychodzimy z siniakami– niezbyt profesjonalne. Oczywiście można postawić na klasyczną wersję gry, jednak świetnym rozwiązaniem jest paintball laserowy. Nie musimy nikogo zmuszać do aż tak wielkiego poświęcenia dla zespołu, jak uszkodzenia ciała. Laser Tag w Poznaniu oferuje grę z użyciem fal podczerwieni, co daje możliwość zaangażowania każdego bez względu na wiek. Laser Tag posiada tereny zamknięte i otwarte, a także specjalne oferty dla firm. Imprezę integracyjną można zakończyć w Sali Kominkowej, bądź przy ognisku.

  • Malta dobra na wszystko

Kompleks, w którym znajdziemy praktycznie wszystko. Maltańskie Centrum Szkoleniowo Konferencyjne oferuje wynajem sal i terenów dla firm, a także atrakcje na imprezę integracyjną zaplanowane przez specjalistów według naszego scenariusza. Na terenie obiektu skorzystać można m.in. z rejsów po jeziorze, sztucznego lodowiska, bowlingu na świeżym powietrzu, imprez tanecznych, prywatnych koncertów, ognisk, grilli i wielu innych. Ponadto, na terenie kompleksu znajduje się hotel i słynne termy.

Na wszystkich integracjach firmowych życzymy udanej zabawy !

0.00 śr ocena (0% wynik) - 0 liczba głosów

Leave a Comment

Loading Posts...