Loading Posts...
ventolin do codziennego użytku €92.83

Ranking 5 najlepszych miejsc w Polsce przeznaczonych na szkolenie biznesowe

Wybór odpowiedniego miejsca na szkolenie biznesowe jest równie ważny co jego treść. Sala powinna być dostosowana do liczby uczestników. Układ miejsc dla uczestników również ma ogromne znaczenie. Czasem wystarczy niewielka salka na spotkanie przy jednym stole, czasem jednak potrzeba ustawienia teatralnego do kilkuset słuchaczy.

Przy wyborze konkretnego miejsca na szkolenie biznesowe najlepiej po prostu sprawdzić, co oferuje cały obiekt i czy jest odpowiednio przystosowany do naszych oczekiwań. Nigdy nie wiadomo, czego możemy potrzebować. Zapytajmy, czy istnieje możliwość skorzystania z rzutników, flipchartów, czy nagłośnienia. Dobrze, żeby był dostęp do restauracji lub baru. Nawet, jeżeli szkolenie nie oferuje cateringu, warto dać uczestnikom taką możliwość. Jeżeli goście przyjeżdżają z daleka, bądź szkolenie jest przewidziane na klika dni, najlepiej skorzystać z sal, które oferują hotele.

Przedstawiam 5 obiektów godnych uwagi. Posiadają one niezbędne udogodnienia, dlatego nawet nie wybierając żadnego z nich, warto potraktować je jako wzór.

  • Golden Floor w Warszawie

Centra konferencyjne usytuowane w 4 miejscach w stolicy:

ul. Chłodna 5,
al. Jerozolimskie 123A,
al. Jana Pawła II 27
ul. 27 stycznia 45B.

Łącznie 55 sal konferencyjnych, największa z nich może pomieścić 220 osób. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z cateringu i wszystkich niezbędnych sprzętów. Golden Floor jest o tyle dobrym wyborem, że jest nakierowane na organizację szkoleń i eventów. Mamy pewność, że korzystamy z profesjonalnej obsługi i z pewnością nie zabraknie nam niczego.

  • Centrum Konferencyjne Andersia w Poznaniu

Zlokalizowane w ścisłym centrum miasta. Sale konferencyjne i bankietowe, do tego hotel, restauracja i spa. Mamy więc wszystko w jednym. W tym samym budynku znajdują się również lokale usługowe: bank, restauracja japońska, placówka medyczna, siłownia, a tuż obok Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu Stary Browar. Do wyboru mamy 8 w pełni wyposażonych sal. Pomieszczenia można łączyć, dzięki czemu uzyskamy przestrzeń dla ponad 600 osób. Do dyspozycji szeroki wybór menu.

  • Best Western Premier w Krakowie

Największe centrum konferencyjne w Krakowie oferuje 8 sal, które łączą się dając powierzchnię szkoleniową dla nawet 700 osób. Restauracja, bar, catering, parking, a dla wymagających sauny i hotel. Best Western zdobył trzecie miejsce na najlepszy hotel konferencyjny w kraju w konkursie Best Hotel Award.

  • Hotel Windsor

Szkolenie z dala od wielkomiejskiego gwaru? Windsor położony w Jachrance koło Warszawy oferuje 37 sal konferencyjnych dla nawet 1000 osób. Wewnątrz – klimat niczym w pałacu, na zewnątrz zielone tereny i przystań. Centrum konferencyjne jest w stanie zorganizować w pełni profesjonalne szkolenie w formie pikniku tuż przy plaży. Poza tym oferuje restauracje i 175 miejsc noclegowych.

  • Pałac Wąsowo

Kolejnym niebanalne rozwiązanie położone znajdziemy w 50ha parku w okolicach Poznania. W rzeczywistości są to 4 obiekty, a w tym dwa pałace, oferujące pokoje hotelowe i 8 sal konferencyjnych w historycznym miejscu. W sali konferencyjnej może spotkać się do 300 osób, natomiast tereny wokół Pałacu pozwalają zorganizować piknik dla nawet 2500 uczestników. Idealne rozwiązanie na kilkudniowe szkolenia poza miastem.

5.00 śr ocena (99% wynik) - 2 liczba głosów

Leave a Comment

Loading Posts...