Loading Posts...
ventolin mode d ' action €41.32

Hotel to idealne miejsce na spotkanie biznesowe – w jednym miejscu znajdziemy wiele usług. Mamy zarówno znakomite restauracje idealne na biznesowy lunch czy kolację, profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne oraz nocleg – wszystko w jednym budynku. W naszym zestawieniu prezentujemy  10 najlepszych hoteli biznesowych w Krakowie

10. Hotel Best Western Premier****

Nasz ranking  rozpoczynamy od hotelu zlokalizowanego w centrum Krakowa – na ul. Opolskiej, dzięki czemu zapewnia swoim gościom bezproblemowy dojazd do każdej części miasta, zarówno Dworca Głównego, jak i urokliwej, chyba najpiękniejsze w Polsce starówki.

W swojej ofercie posiada 8 sal szkoleniowych dla 600 osób o łącznej powierzchni 1000 m2.  Sale wyposażone są w:

 • projektor multimedialny
 • odtwarzacz DVD/CD i telewizor
 • sprzęt nagłaśniający

9. Hotel Unicus****

Wyjątkowość tego miejsca polega na głównie na aranżacji wnętrz –  hotel łączy w sobie nowoczesność oraz atmosferę starej, krakowskiej kamienicy. Lokalizacja w centrum Starego Miasta sprawia, że jest to idealne miejsce dla podróżujących przedsiębiorców.

Hotel posiada również klimatyzowaną i kompleksowo wyposażoną salę konferencyjne, fachową pomoc przy organizacji spotkania oraz opiekę koordynatora ds. konferencji nad przebiegiem spotkania.

8. Hotel Galaxy**** 

Galaxy zlokalizowany jest w centrum Krakowa, zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta.  To niewątpliwie jego ogromna zaleta. Goście mają zapewniony  wysoki standard pokoi z widokiem na Grzegórzki – historyczna dzielnicę miasta.

Centrum konferencyjne znajdujące się w hotelu zajmuje powierzchnię aż 1550 m2., na którą składają się:

 • sala konferencyjna GALAXY, którą można podzielić na 6 niezależnych pomieszczeń dzięki systemowi ścian przesuwnych
 • taras PLANETARIUM – powierzchnia wystawiennicza lub bankietowa z parkietem i barem
 • Foyer 150m2 – powierzchnia rejestracyjna
 • Restauracja ANDROMEDA
 • sala konferencyjna GEMINI, która może zostać podzielona na dwie mniejsze, niezależne pomieszczenia dzięki systemowi ścian przesuwnych
 • Business Room

7. Qubus Hotel ****

Hotel znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowej dzielnicy Kazimierz, niedaleko Rynku Głównego i Placu Mariackiego. Hotel Qubus jest laureatem takich prestiżowych nagród, jak Top Trendiest Hotels czy Zoover Recommended.

W ofercie biznesowej hotel Qubus gwarantuje swoim klientom 8 klimatyzowanych sal konferencyjnych, które posiadają system ruchomych dźwiękoszczelnych ścian, przestrzeń o łącznej powierzchni 500 m2 dla nawet 450 uczestników. Cale wyposażone są w nowoczesny  sprzęt multimedialny w cenie wynajmu. Sale posiadają również  komputer, faks, skaner, drukarkę oraz fotokopiarkę

6. Pałac Bonerowski *****

Pałac Bonerowski to hotel, w którym łącza się dwie sfery Krakowa – historyczna i biznesowa. Hotel zlokalizowany jest w sąsiedztwie Rynku Głownego, tworząc trójkąt z Sukiennicami oraz Bazyliką Mariacką. Mieści się w kamienicy, której historia sięga XIII wieku.

Do dyspozycji klientów biznesowych są dwie nowoczesne, klimatyzowane i stylowo urządzone sale konferencyjne z widokiem na Rynek Główny;  Sala Królewska o powierzchni 84 m² oraz Sala Książęca o powierzchni 34 m², stworzona z myślą o kameralnych spotkaniach i konferencjach prasowych.

Obie sale są klimatyzowane, wyposażone w rzutnik, flipchart, ekran oraz mikrofon i nagłośnienie, a także dostęp do szybkiego Internetu.

Połączenie historii w postaci pięknej kamienicy i nowoczesności w formie wystroju hotelu sprawia, że zdecydowanie zasługuje na znalezienie się w naszym rankingu 10 najlepszych hoteli biznesowych w Krakowie.

5. Hotel Gródek *****

Ulokowanie Hotelu Gródek jest wyjątkowe – hotel mieści się w samym sercu Krakowa, jest jednak ukryty od zgiełku miasta.

Hotel oferuje 3 sale o łącznej powierzchni 130 m2. Każda sala wyposażona jest w niezbędny sprzęt konferencyjny (ekran, rzutnik multimedialny, nagłośnienie, flipchart).

4. Niebieski Art Hotel & Spa *****

Hotel Niebieski zlokalizowany jest w centrum malowniczego Salwatora, nad brzegiem Wisły. Z południowych okien hotelu można podziwiać Wzgórza Wawelskie. Wzdłuż północnej ściany biegnie szlak spacerowy pod Kopiec Kościuszki.

Tym, co z pewnością wyróżnia hotel, jest nowoczesne centrum konferencyjne  Moon-River”, zlokalizowane na II piętrze hotelu. Wychodząc naprzeciw klientom biznesowym hotelu oraz dostosowując się do stale rosnących potrzeb związanych z wynajem sal konferencyjnych, hotel stworzył dwie sale o łącznej powierzchni 100m2, które można w każdej chwili połączyć lub rozdzielić, w zależności od potrzeb klienta.

3. Sheraton Grand Kraków *****

Brązowym medalistą naszego zestawienia zostaje – Sheraton Grand Kraków – pierwszy w Polsce hotelem marki Sheraton Grand wyróżnionym dzięki wyjątkowej lokalizacji oraz ponadprzeciętnej jakości usług. Zlokalizowany nad brzegiem Wisły, w bliskim sąsiedztwie Wawelu, gwarantujący niesamowity widok na Bulwary Wiślane. Od Rynku Głównego, Kazimierza i najważniejszych atrakcji Krakowa dzieli go jedynie 10-minutowy spacer.

Sheraton Grand Krakow ma w swojej ofercie aż 12 sal konferencyjnych, w dodatku z niesamowitym widokiem na Kraków. Sale posiadają dostęp do naturalnego

2. Addison Blu Hotel *****

Niewątpliwą zaletą hotelu Addison Blu, zajmującego drugie miejsce w naszym rankingu 10 najlepszych hoteli biznesowych w Krakowie, jest położenie – znajduje się w odległości 2 minut od Słynnego Krakowskiego Rynku, tuż obok Filharmonii Krakowskiej, w pobliżu Plant oraz Zamku Królewskiego na Wawelu. Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja to jednak nie jedyna zaleta hotelu. Hotel ma w swojej ofercie 196 pokoi (pokoje klasy standard, klasy biznes oraz apartamenty. Dostępne są pokoje dla niepełnosprawnych).

Jako pierwsza firma w Polsce oraz pierwszy hotel na świecie, Radisson Blu Hotel w Krakowie otrzymał Certyfikat BS8901. Aktualnie jest to najbardziej wymagająca norma określająca zasady organizacji zrównoważonych spotkań i uroczystości.

Do dyspozycji gości znajduje się aż  8 sal konferencyjnych, o łącznej powierzchni ponad 326 m.

Spotkania mogą się odbyć również w jednej ze znakomitych hotelowych restauracji: Sofleż , Breakfast Buffet lub  Milk&Co.

1.Grand Hotel Kraków *****

Grand Hotel w Krakowie to pięciogwiazdkowy prestiżowy hotel w samym centrum miasta. Hotel istnieje od 1887 r.

Grand Hotel w Krakowie jest idealnym miejscem na organizację konferencji, kongresów, sympozjów naukowych. W hotelu znajduje się aż 8 sal konferencyjno – bankietowych. Dodatkowo do dyspozycji klientów jest również:

 • system tłumaczenia symultanicznego
 • sprzęt biurowy: zestawy komputerowe, drukarki, fax, ksero, dostęp do Internetu
 • systemy nagłaśniające: nagłośnienie sali, mikrofony, multifol, odtwarzacz CD
 • sprzęt prezentacyjny: flipcharty, ekrany, rzutniki pisma, projektor multimedialny, projektor slajdów, zestaw DVD, wskaźnik laserowy, kamery, laptop
 • klimatyzacja, zaciemnienie sal.

Prestiżowa lokalizacja oraz profesjonalne wyposażenie sali sprawiają, że Grand Hotel zajmuje pierwsze miejsce w naszym rankingu 10 najlepszych hoteli biznesowych w Krakowie.

5.00 śr ocena (99% wynik) - 4 liczba głosów

Show one comment

8 września, 2017
0

Osobiście polecam Grand Hotel Kraków

Leave a Comment

Loading Posts...