Loading Posts...
ventolin lek rozszerzający oskrzela €100.99

Spotkanie biznesowe wcale nie musi odbyć się w formie eleganckiej kolacji bądź w sali konferencyjnej. W naszym artykule przedstawiamy naszym zdaniem najlepsze atrakcje biznesowe w Trójmieście.

 10. Teleturniej party

Ta propozycja dotyczy możliwości sprawdzenia swojej wiedzy w rozrywkowy i niezobowiązujący sposób. Teleturnieje rządzą telewizją i z pewnością każdy ma swój ulubiony, który z przyjemnością ogląda. Większość nas również chociaż raz w życiu fantazjowała o tym, jak ciekawie byłoby wziąć udział w takim programie i wygrać dużą kwotę. I chociaż na tego typu imprezach nie można liczyć na wygraną w postaci gotówki, to świetna zabawa z pewnością to wynagrodzi. Spotkanie biznesowe w takiej formie to zdecydowanie połączenie przyjemnego z pożytecznym.

9. Wieczór z sommelierem

Degustacja win to idealny sposób na uatrakcyjnienie eleganckiej kolacji. Doświadczony sommelier z pewnością podzieli się ciekawymi informacjami takimi jak dobór rodzaju wina do potraw, jak łączyć wino z różnymi daniami i w jakiej kolejności powinny być podawane jego rodzaje. Z pewnością dowiemy się również jak powinno dobierać się kieliszki do wina oraz jakie są zasady degustacji. Sommelier podzieli się również ciekawostkami na temat uprawy winorośli jak i samej produkcji win.

8. Próba generalna Sopot Festival ‘88

Wyobraźnia firm specjalizujących się w organizacji imprez integracyjnych nie zna granic, na co idealnym przykładem jest nasza kolejna propozycja.

Uczestniczy otrzymają możliwość zainscenizowania festiwalu w Sopocie z 1988 r. Pierwszym zadaniem będzie konieczność zdobycia biletu przed wejściem na teren festiwalu, najlepiej u tzw. konika. Sama próba jest zaś pasmem niespodzianek i zabawnych niedociągnięć – jeden zespół nie mógł dojechać, zatem uczestnicy imprezy będą poproszeni o aranżację kilku występów na podstawie teledysków z lat 80tych, jedna z gwiazd straci głos, konieczne będzie więc jej zastąpienie – w ramach karaoke. Całości dopełnią stroje do wypożyczenia, charakteryzacja u stylistów oraz oczywiście muzyka z lat 80tych. Ważnym elementem jest też foto budka, dzięki której każdy z uczestników. będzie mógł uwiecznić swój wygląd.

Te czasy kochają wszyscy – i ci, którzy ich sami doświadczyli, oraz ci, którzy urodzili się dużo później, także impreza w takim stylu może być wspaniałą atrakcją.

7. Lip Dub

Przyjemne z pożytecznym jako atrakcja biznesowa? Czemu nie! Taka jest właśnie nasza kolejna propozycja. Lib Dup – czyli rodzaj wideo klipu/teledysku, w którym występuje wiele osób – zagościł u nas już kilka lat temu i został entuzjastycznie przyjęty przez wiele środowisk. Lib dupy nagrywały szkoły, uniwersytety oraz firmy. Atrakcją będą nawet same przygotowania – planowanie nagrywania czy opracowywanie planu filmowego. Takie nagranie będzie również wyjątkową pamiątką. Inna zaleta, jaką niesie ze sobą Lib Dub to fakt, że możemy stworzyć klip promujący/przedstawiający naszą firmę. Kontrahenci ceniący kreatywność i oryginalność z pewnością nie przejdą wobec takiej formy marketingu obojętnie, a my dostaniemy niepowtarzalną okazję, aby zintegrować się ze współpracownikami, szefostwem, podwładnymi i poznać ich drugie oblicze, te mniej formalne.

Lib Dub może być nakręcony w dowolnym miejscu – to zależy tylko i wyłącznie od zainteresowanych. Może to być biuro firmowe, sala konferencyjna, restauracja, hotel.

 6. Integracyjne budowanie łodzi

Rozwijanie kreatywności a do tego zabawa na piaszczystej plaży? Naszym zdaniem brzmi fantastycznie! Kolejną propozycją, którą chcemy przedstawić są warsztaty szkutnicze. Rozwijanie umiejętności pracy zespołowej jest bardzo ważnym elementem, w taki sposób mamy idealną okazję, aby sprawdzić jak sobie radzimy w tej sferze.

Zabawa polega na tym, że każdy zespół otrzymuje plan, instrukcję, materiały oraz narzędzia za pomocą których ma zbudować łódź. Zaletą atrakcji jest to, że chociaż ogólny zarys projektu jest oczywisty, to każdy zespół będzie miał wpływ na finalny wygląd łodzi.

Nad przebiegiem zabawy czuwa doświadczony szkutnik gotów udzielać rad i wskazówek.

 5. Escape room

Tego typu rodzaj rozrywki pojawił się w Polsce stosunkowo niedawno, jednak zdecydowanie zdobył serca Polaków, a escape roomy pojawiają się jak grzyby po deszczu. Trudno się temu dziwić – za niewielką opłatą mamy zapewnioną świetną i różnorodną rozrywkę. Ile firm, tyle pomysłów na zorganizowanie danego pokoju, zdecydowanie jest w czym wybierać – od szpitala psychiatrycznego, przez statek piratów, pokoje inspirowane filmami, grami czy książkami, na kasynie kończąc. Tematyka pokoju jest właściwie ograniczona jedynie przez wyobraźnię twórców, a ta chyba nie ma granic. Jednym słowem escape room to idealny sposób na oryginalnie spędzenie wieczoru oraz sprawdzenie swoich umiejętności logicznego myślenia.

4. Rejs po Bałtyku

Skoro jesteśmy nad morzem, trzeba to odpowiednio wykorzystać. Proponujemy rejs jachtem!  Nie trudno znaleźć firmę, która dla nas wszystko zorganizuje. Taki wariant atrakcji to znakomita szkoła pracy zespołowej i intensywna dawka adrenaliny. Poza wymienionymi zaletami, również integracja zespołu pozytywnie wpłyną na sferę zawodową. Jachty mieszczą do 16 osób, dobrze jest więc wcześniej podzielić uczestników na grupy.

3. Na Piwo z Heweliuszem – zwiedzanie gdańskich browarów

Każdy wie, że  Jan Heweliusz był astronomem, konstruktorem lunet i innych narzędzi do pomiarów astronomicznych.  Nie każdy jednak ma świadomość, że ten Gdańszczanin był również browarnikiem – i to od pokoleń,  bowiem warzeniem piwa trudnili się także jego pradziad, dziad i ojciec.

Zwiedzanie Starego Gdańska śladami gdańskich browarów może być niezwykle ciekawym doświadczeniem. Podczas wycieczki, którą poprowadzi aktor wcielający się w rolę samego Jana Heweliusza, uczestniczy będą mieli możliwość odwiedzenia trzech aktualnie funkcjonujących klimatycznych miejsc warzących własne piwa. Smakosze mogą również liczyć na degustację piwa.  Organizator oferuje również odwiedziny obowiązkowych atrakcji turystycznych Gdańska zlokalizowanych przy Drodze Królewskiej, Długim Pobrzeżu i urokliwej ulicy Mariackie

2. Kajakiem po Gdańsku

Gdańsk to miasto z wyjątkowo historią. Ponad 1000 lat temu na lokalizację stolicy Pomorza został wybrany teren między Morzem Bałtyckim, Rzeką Motławą a wzniesieniami kaszubskimi. Podmokłe tereny miasta i okolic gdańszczanie wykorzystywali nie tylko do transportu ale także do celów obronnych miasta.

Na przełomie XVI i XVII wieku powstały tu unikalne na skalę Europy fortyfikacje otoczone podwójną fosą. Dziś pozostałości tych budowli można opłynąć kajakiem!

To niezwykła atrakcja, zarówno dla osób, które Gdańsk odwiedzają sporadycznie, oraz dla jego mieszkańców. Zobaczenie tak pięknego miasta z zupełnie innej strony może być niesamowitym przeżyciem. W Gdańsku nie brakuje firm, które zorganizują nam całą wyprawę oraz wypożyczalni profesjonalnego sprzętu.

Niecodzienność tego typu atrakcji sprawia, że na naszej liście zajmuje chwalebną drugą pozycję!

1. Impreza na żaglowcu Dar Pomorza

Będąc w Trójmieście obowiązkowym punktem wycieczki jest morze Bałtyckie. Z nim również ściśle związana jest nasza propozycja. Dar Pomorza jest trzymasztowym żaglowcem zakupionym w 1929 roku przez społeczność Pomorza dla szkoły morskiej w Gdyni (obecnie Akademia Morska w Gdyni). Aktualnie żaglowiec funkcjonuje jako muzeum, istnieje jednak możliwość zorganizowania na nim imprezy integracyjnej, uroczystej kolacji czy spotkania firmowego. Niewątpliwą atrakcją jest to, że do dyspozycji gości pozostaje również muzealne pomieszczenie używane niegdyś przez marynarzy. To z pewnością wpłynie na wyobraźnię uczestników i wprowadzi ich w świat morskich opowieści i pirackich abordaży.

Charakter imprezy uzależniony jest od ilości uczestników i ich preferencji, dobrze więc wcześniej to zgłosić. Najbardziej ekskluzywną i reprezentatywną częścią jest Mesa Kapitańska znajdująca się na rufie fregaty. Tutaj bawić się może  maksymalnie 30 osób. Kolejnym wariantem jest zorganizowanie spotkania na  mesie oficerskiej w której także mieści się kolejne 30 osób. Dla większych grup, chcących zorganizować imprezę na żaglowcu proponujemy zorganizować imprezę typu Deck Party – czyli imprezę na otwartym pokładzie dla ok. 40 osób. Wybierając formę bankietu stojącego, żaglowiec Dar Pomorza na swych ponad 80 metrowej długości pokładach pomieści ok. 150 osób.

Różnorodność usług oraz oryginalność sprawiają, że naszym zdaniem ta właśnie atrakcja zasługuje na pierwsze miejsce w Trójmieście.

5.00 śr ocena (99% wynik) - 6 liczba głosów

Show one comment

29 grudnia, 2017
0

Całkiem ciekawe pomysły! Choć ten kajak to muszę przyznać już na czerwonej linii, nie każdy lubi wodę 😉

Leave a Comment

Loading Posts...