Loading Posts...
ventolin Salbutamol sulfate €129.31

Święta Bożego Narodzenia to bez wątpienia najbardziej magiczny czas w roku. Już pod koniec listopada ulice polskich miast wypełnione są iluminacjami, w sklepach półki uginają się od najróżniejszych dekoracji i słodkości, a w tle grają świąteczne szlagiery i kolędy.

To także czas spotkań z bliskimi, na które bardzo często brak czasu na co dzień. W pracy bowiem spędzamy większość dnia, dlatego oprócz udekorowania domu czy mieszkania warto zadbać o świąteczny nastrój w biurze. W proces ozdabiania firmy można zaangażować wszystkich pracowników, co będzie dobrą okazją do integracji i odpoczynku od codziennych obowiązków.

Pachnące drzewko  

Choinkę warto postawić już na recepcji biura, jeśli takową posiada. Ważne, aby nie umieszczać jej w przejściach czy między biurkami. Dobrym miejscem będzie narożnik pomieszczenia. Jeżeli nie mamy zbyt wiele miejsca, świetnym rozwiązaniem będzie mini wersja drzewka. Udekorować można ją na wiele sposobów w zależności od charakteru firmy. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem będzie klasyka i połączenie czerwieni ze złotem lub niebieskiego ze srebrem. Na choince możemy powiesić też lampki, łańcuchy i cukrowe laski. Wszystko zależy od naszego pomysłu. Żywe drzewko nada pięknego zapachu, ale również wygeneruje większe obowiązki i odpowiednią pielęgnację. Dlatego praktyczniejsza będzie sztuczna choinka, która posłuży na kolejne lata.

Girlandy i wianki

Te ozdoby można powiesić wszędzie, ale najlepszym miejscem będą okna lub drzwi. Nie należy umieszczać ich na często używanych meblach czy sprzętach.

Stroiki z igliwia

Najlepiej, aby były z żywego igliwia. Ich wygląd zależy od naszej inwencji twórczej. Można je ozdobić kokardkami, bombkami, sztucznym śniegiem czy figurkami nawiązującymi do świąt. Doskonałym dopełnieniem będzie świeca ustawiona pośrodku. Będą idealną ozdobą dla stolików konferencyjnych, biurka czy lady recepcyjnej.

Lampki

Obecnie na rynku dostępny jest pełen asortyment światełek o różnych kolorach i kształtach. Mogą zastąpić wiele innych dekoracji. Ciekawie będą wyglądały w szklanym naczyniu. Należy pamiętać jednak, aby trzymać je z dala od girland, ponieważ może dojść do pożaru. Trzeba też pamiętać o ich wyłączeniu po wyjściu z biura.

Dodatkowe wskazówki

  • Unikajmy symboli nawiązujących do jednej wiary, aby nie naruszać szacunku do osób o innym wyznaniu czy ateistów.
  • Najlepsze będą stonowane kolory, ponieważ nie męczą wzroku w przeciwieństwie do tych jaskrawych, a także wyglądają bardziej elegancko. Im bardziej jednolite kolory, tym więcej elegancji.
  • Dekoracje powinny być dopasowane do charakteru firmy oraz jej klientów, dlatego na przykład w kancelarii adwokackiej należy zachować umiar i postawić na klasykę, a w agencji reklamowej można pozwolić sobie na odrobinę więcej szaleństwa i dowolności.
  • Świąteczna muzyka w tym okresie grająca nienachalnie w tle będzie fantastycznym dopełnieniem dekoracji i wprowadzi pracowników oraz klientów w ciepły i magiczny nastrój.

 

5.00 śr ocena (99% wynik) - 6 liczba głosów

Show 2 comments

6 grudnia, 2017
0

Grudzień to wyjątkowy miesiąc, wisząca w powietrzu atmosfera Świąt udziela się wszystkim. Bardzo przyjemnie jest, kiedy dociera ona również do naszego miejsca pracy – zarówno dla nas, jak i dla odwiedzających nas klientów. Osobiście z zestawienia na pewno wybiorę lampki!

6 grudnia, 2017
0

Bardzo przyjemny artykuł, wprawiający w mój ulubiony i długo wyczekiwany okres 🙂 jak dla mnie muzyka w tle na wielki plus!

Leave a Comment

Loading Posts...