Loading Posts...
ventolin po wirusowy kaszel €124.54

Gdynia to miasto obfite w wydarzenia kulturalne, biznesowe i sportowe. Wielbiciele różnorodnych rozrywek tego lata mieli naprawdę duży wybór. Władze miasto dbają o to, aby mieszkańcy mieli ciekawe alternatywy na spędzanie wolnego czasu. Takie wydarzenia przyciągają także wielu turystów. Jaka jesień zapowiada się w tym roku w Gdyni?

Gdynia przedsiębiorcza

Darmowe warsztaty SEO dla Agencji i Webmasterów

14.09.2017

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny zaprasza na warsztaty marketingu internetowego, koncentrujących się na a SEO – Search Engine Optimization. Główne tematy, poruszane podczas spotkań to: SEO jako model biznesowy, rankingCoach wersja Agencja, studia przypadku dla Agencji i Resellerów oraz pytanie „W jaki sposób możecie oferować swoim klientom wysokiej jakości usługi marketingu internetowego oraz SEO? W tym celu jako rozwiązanie przedstawimy wam nasze narzędzie rankingCoach w wersji dla Agencji oraz Resellerów, dzięki którym zarówno jako Agencja lub Projektant stron internetowych możesz oferować swoim klientom łatwe i ustrukturyzowane usługi SEO.

Warsztaty są bezpłatne z wcześniejszą rejestracją: https://www.rankingcoach.com/pl-pl/workshop

Strefa Naukowca. Warsztaty z kreowania wizerunku

21.09.2017

Ethos, Pathos, Logos – oto 3 czynniki, które wpływają na to, jak są odbierane nasze komunikaty. 3 czynniki, przez pryzmat których będą oceniane nasze prezentacje, pomysły i… my sami. O tym, jak budować markę specjalisty, eksperta i naukowca podczas warsztatu opowie Piotr Bucki. Wykaże również, że słowa to więcej niż 7% w komunikacji, że używamy więcej niż 10% mózgu i pokaże czego możemy nauczyć się od Demostenesa i Arystotelesa.

Uwaga: warsztaty skierowane są wyłącznie do pracowników naukowych i autorów wynalazków.  

https://strefanaukowca6.evenea.pl/

2+1 Akademia Przedsiębiorczości

16.11.2017

Hasłem przewodnim tegorocznej Akademii Przedsiębiorczości będzie ,,Jak Skutecznie Zarządzać Firmą?”.  Uczestnicy będą mogli zgłębić tajniki wiedzy na takie tematy jak:

 • Zarządzanie zadaniami poprzez wartość firmy.
 • Jak motywować siebie i innych do efektywnej pracy?
 • Dlaczego potrzebujemy Employer Brandingu i gdzie tkwi jego prawdziwa siła?
 • SaldeoSMART – o zarządzaniu dokumentami w firmie i sprawnej komunikacji z księgowością
 • 5 kroków do zaplanowania podatków – czyli jak zaoszczędzić i zatrzymać pieniądze w firmie dzięki księgowości
 • Jak skutecznie zarządzać obecnością w sieci?
 • ‚Jak Cię widzą – tak Cię kupią’ – o tym jak prawidłowo zbudować markę, aby osiągnąć sukces w biznesie
 • Skuteczne kampanie reklamowe w Google Adwords i na Facebooku, czyli jak rozwinąć sprzedaż przez nowe media.
 • Jak rozwinąć biznes dzięki własnej książce?

Program zapowiada się wyjątkowo ciekawie, obecność obowiązkowa!

Ochrona danych – szkolenia

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny zaprasza na szkolenia z zakresu:

 • Ochrona danych w rozwiązaniach IT

21.09.2019, 09:00-16:00, PPNT w Gdyni, budynek IV

Szkolenie dedykowane firmom, które zajmują się wytwarzaniem oprogramowania i pragną zapewnić swoim produktom maksymalną zgodność z obecnymi i nadchodzącymi regulacjami w zakresie ochrony danych osobowych. Uczestnicy szkolenia zdobędą cenną wiedzę w jaki sposób przepisy ochrony danych osobowych wpływają na proces wytwarzania i rozwoju nowoczesnych rozwiązań IT oraz   jak zaprojektować i stworzyć funkcjonalne oprogramowanie, które zagwarantuje ochronę danych osobowych w sposób zgodny z przepisami RODO.

 • Ochrona danych osobowych dla przedsiębiorców z sektora ICT

26.10.2017, 09:00-16:00, PPNT w Gdyni, budynek IV

Szkolenie skierowane w szczególności dla przedsiębiorców, związanych z szeroko pojętą komunikacją i teleinformatyką, którego program skupia się na zagadnieniach i problemach, towarzyszących na co dzień branży ICT. Uczestnicy kursu uzyskają wiedzę w jaki sposób przepisy ochrony danych osobowych wpływają na działalność branży ICT, jak pogodzić efektywne prowadzenie biznesu w branży teleinformatycznej z wymaganiami przepisów ochrony danych osobowych, jak projektować i wdrażać rozwiązania zgodne z zasadami RODO.

 • Ochrona danych osobowych w marketingu internetowym

09.11.2017, 09:00-16:00, PPNT w Gdyni, budynek IV

Szkolenie skierowane do osób, które prowadzą marketing swoich usług i produktów za pomocą internetu. Uczestnicy szkolenia będą mogli nauczyć się omijać najczęstsze kłopoty związane z pozyskiwaniem danych osobowych drogą elektroniczną, ustrzegą się dotkliwych kar oraz dowiedzą się, jak pogodzić efektywne prowadzenie sprzedaży i pozostawanie w zgodzie z obowiązującymi, a także przyszłymi przepisami. Uczestnicy poznają wpływ przepisów ochrony danych osobowych na bieżące prowadzenie działań marketingowych, dowiedzą się jak pozyskiwać, nabywać i sprzedawać w legalny sposób dane osobowe, używane w marketingu oraz jak oszacować ryzyko naruszenia praw osób, których dotyczą wykorzystywane dane osobowe

Gdynia Artystyczna

Koncertów czy spektakli teatralnych nie brakuje w Gdyni przez cały rok. Są jednak wydarzenia, które w szczególności przykuły naszą uwagę.

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych

18 – 23.09.2017

Zasługuje na szczególne wyróżnienie. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych to przede wszystkim najstarszy festiwal europejski promujący polską kinematografię. Istnieje od 1974 roku, do roku 1986 FPFF organizowany był w Gdańsku, następnie jego siedzibą stała się Gdynia, a centrum festiwalowym – Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej. Obecnie Festiwal odbywa się nie tylko w Teatrze Muzycznym, ale także w Multikinie w Centrum Gdynia Waterfront, w kinie Helios oraz w otwartym w 2015 roku Gdyńskim Centrum Filmowym. Dlaczego warto? Nas zachęcił cytat ze strony festiwalu:

,,Młodzi zdolni obok mistrzów, aktorzy obok reżyserów, widzowie obok twórców: Festiwal w Gdyni to miejsce spotkań.”

www.festiwalgdynia.pl

Tuwim dla dorosłych

17.10.2017

Teatr muzyczny w Gdyni zaprasza na spektakl teatralno-kabaretowy  oparty na twórczości Tuwima. Spektakl  dużej mierze oparty bedzie na wydanym pośmiertnie w 1958 roku zbiorze „W oparach absurdu” – pisanym od lat 20 – tych wraz z Antonim Słonimskim, a zawierającym nieśmiertelne i niestarzejące się zabawy sztuką purnonsensu, abstrakcji, groteski i kpiny.

Twórczość Juliana Tuwima to nie tylko poezja dla dzieci, poeta jest także autorem znakomitych utworów dedykowanych dorosłym odbiorcom. Forma spektaklu będzie nawiązywała do stylu Noir, ale w głównej mierze będzie próbą odnowienia stylu kabaretowego w teatrze.

http://www.muzyczny.org

Gdynia Kulinarna

Stali czytelnicy z pewnością już się zorientowali, że temat jedzenia jest nam wyjątkowo bliski. Nie mogliśmy więc ominąć kulinarnych wydarzeń zapowiadanych na jesień, a będzie ich sporo! Szereg warsztatów przewiduje spotkania tematyczne, każde skupione na danym państwie.

Uczestnicy płatnych warsztatów nie tylko dostaną szansę na pogłębienie swojej wiedzy na temat tajników kuchni danego kraju, ale także możliwość ugotowania najbardziej charakterystycznych dań.

 • Kuchnia tajska

21 września, godz: 18:00, K5 – Akademia Kulinarna, Kaczewska 24

 • Grzyby – warsztaty kulinarne

13 października, godz: 18:00, K5 – Akademia Kulinarna, Kaczewska 24

4.92 śr ocena (98% wynik) - 12 liczba głosów

Show 9 comments

13 września, 2017
0

Sporo się dzieje jak na wrzesień ! Aż żałuje , że mnie tam nie będzie!

13 września, 2017
0

Nie sądziłam, że w Gdynii aż tyle się dzieje :). Miłe zaskoczenie. Ja zapraszam serdecznie do Łodzi 29 września na Light Move Festival 2017 – fenomenalny festiwal światła oraz 3 października na Łódź Design Festival uznany za najważniejsze w Europie Środkowo – Wschodniej wydarzenie związane z projektowaniem.

13 września, 2017
0

Same świetne inicjatywy. Na pewno spojrzę w kalendarz i zobaczę co odbywa się w czasie gdy będę w Trójmieście. Ze swojej strony nie ukrywam , że najbardziej interesuje mnie blok kulinarny 🙂

14 września, 2017
0

Dziękuję za dawkę ciekawych informacji. Szczególnie Tuwim dla dorosłych bardzo mnie zaciekawił. Muszę jak najszybciej sprawdzić czy uda się zdobyć bilety na to wydarzenie, gdyż nie urywam, że jest to jeden z moich ulubionych Twórców, a jego życie było bardzo ciekawe.

15 września, 2017
0

o super ! 🙂 właśnie wybieram się do Gdyni

20 września, 2017
0

Nawet nie miałam pojęcia, że w Gdyni aż tak dużo się dzieje ! W najbliższym czasie będzie trzeba zarezerwować czas i wybrać się na któreś z wydarzeń 😉 dziękuję za tak przydatne informacje.

26 września, 2017
0

Jak widać Gdynia nie śpi, cały czas się rozwija i zaskakuje. Oby tak dalej ! 😉

26 września, 2017
0

Festiwal polskich filmów fabularnych brzmi świetnie dla człowieka, który uwielbia polskie filmy i ceni polskie filmy. Zapowiada się interesująca jesień w Gdyni.

25 marca, 2022
0

W Internecie jest mnóstwo informacji na ten temat, ale Twój artykuł jest naprawdę ciekawi. Odróżnia się od innych charakterystycznym stylem wypowiedzi – i dobrze. Oryginalność jest w cenie 🙂

Leave a Comment

Loading Posts...