Loading Posts...
combivent o salbutamol €37.05

10 najlepszych hoteli biznesowych w Gdańsku

Gdańsk to miasto niezwykłe –  to niekwestionowany największy ośrodek gospodarczy, naukowy i kulturalny na północy Polski. To tu spotykają się tradycja i nowoczesność, co widać na każdym kroku. Gdańsk jest miejscem idealnym dla osób pragnących podziwiać wyjątkowe zabytki oraz dla inwestorów i przedsiębiorców. To dla tej drugiej grupy szczególnie dedykujemy ten artykuł – przedstawiamy 10 najlepszych hoteli biznesowych w Gdańsku

Strategiczne położenie na skrzyżowaniu ważnych szlaków tranzytowych, węzła transportowego i przeładunkowego, do tego rozwinięta infrastruktura gospodarcza, bogate zaplecze naukowo-techniczne i doradcze oraz dostępność doskonale wykształconych kadr – nic więc dziwnego, że w Gdańsku odbywa się wiele konferencji i spotkań biznesowych. Podpowiadamy które hotele nadają się do tego najbardziej!

1.     Hotel Gdańsk Boutique*****

Szafarnia 9, 80-755 Gdańsk

Hotel Boutiqe to swoista wizytówka miasta. Położony w sercu Gdańska, przy malowniczej marinie jachtowej zapewnia niecodzienne widoki. Zaledwie kilkuminutowy spacer dzieli hotel od gdańskiej starówki.

Oferta konferencyjna również jest zachęcająca. Hotel posiada 4 nowoczesne i w pełni wyposażone sale konferencyjne. Dzięki systemowi łączenia sal, organizowane są konferencje dla 120 osób. Wszystkie sale w części Yachting Hotelu Gdańsk wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt audio-wizualny, który jest wliczony w cenę wynajmu: ekrany wbudowane w sufit, rzutniki multimedialne, nagłośnienie z mikrofonami bezprzewodowymi mównicami, flipcharty.

Hotel posiada również restaurację, spa i wiele inny atrakcji dla gości.

2.     Radisson Blu Hotel Gdańsk*****

Długi Targ 19/Powroźnicza, 80-828 Gdańsk

Hotel  położony jest  w historycznej dzielnicy miasta, przy jednej z najbardziej reprezentatywnych gdańskich ulic – Długi Targ. To miejsce, gdzie nowoczesność spotyka się z tradycją i jest to bardzo owocne spotkanie.

Hotel znajduje się zaledwie 15 km od gdańskiego lotniska im. Lecha Wałęsy (GDN). Znajduje się również w niedalekiej odległości od dworca głównego.

Hotel posiada salę konferencyjną mieszczącą aż 200 osób.

3.     Q Hotel Grand Cru Gdańsk****

Rycerska 11-12, 80-882 Gdańsk

Q Hotel to nowoczesne wnętrze z ceglaną fasadą. Hotel znajduje się w samym centrum gdańskiej starówki – po spotkaniu biznesowym można więc udać się na zwiedzanie zabytków kryjących się na Starym Mieście.

Oferta konferencyjna hotelu przewiduje dwie funkcjonalne, klimatyzowane i kompleksowo wyposażone sale pozwalające na komfortowe przeprowadzenie prezentacji, konferencji, szkoleń oraz wykładów do 100 osób. Oferta konferencyjna hotelu obejmuje szeroki wybór przerw kawowych, obiadów oraz kolacji. W salach konferencyjnych i sąsiadującej z nimi restauracji organizujemy także imprezy okolicznościowe.

4.     Qubus Hotel Gdańsk****

Chmielna 47-52, 80-748 Gdańsk

Qubus Hotel Gdańsk znajduje się w ścisłym centrum miasta, tuż przy rzece Motławie i średniowiecznym Żurawiu, który jest symbolem miasta. Otoczenie w jaikim znajduje się hotel jest niezwykłe, a goście bez problem mogą dotrzeć krótkim spacerem na malowniczą gdańską starówkę. Hotel posiada znakomitą restaurację.

Również oferta biznesowa jest atrakcyjna: 4 przestronne, klimatyzowane sale o łącznej powierzchni ok. 250m², centrum Biznesowe z komputerem, drukarką i faksem, sale do spotkań rekrutacyjnych, profesjonalny i nowoczesny sprzęt (projektor multimedialny, ekran, rzutnik slajdów i folii, system nagłośnienia)

5.     Novotel Gdańsk Marina***

Jelitkowska 20, 80-342 GDAŃSK

Pokój z widokiem na morze? To marzenie niemal każdego z nas, a w Hotelu Novotel Gdańsk Marina możliwe do spełnienia. Ten 3-gwiazdkowy hotel położony jest tuż nad Bałtykiem.

Hotel oferuje 12 sal mieszczących do 300 osób. Klient ma również możliwość wyboru ustawienia stołów i krzeseł – można zdecydować się na układ teatralny, podkowy, Sali narad, szkolny oraz bankietowy.

Po ciężkim dniu spędzonym w biznesowych uniformach można udać się do spa.  Hotel posiada również wiele innych atrakcji takich jak: salon fryzjerski, saunę, masaż, salon piękności.

6.     Hotel Oliwski***

Piastowska 1, 80-001 Gdańsk

Niewątpliwą zaletą Hotelu Oliwskiego jest lokalizacja – na granicy Gdańska i Sopotu, niemal w centrum aglomeracji trójmiejskiej.

W promieniu 1 km od hotelu znajdują się liczne centra biznesowe, takie jak Olivia Business Centre, Arkońska Business Park.  Kilkuminutowym spacerem dojdziemy do Katedry Oliwskiej, Starej Oliwy oraz Parku Oliwskiego.

Hotel oferuje salę szkoleniową mieszącą 20 uczestników – idealna na kameralne spotkanie biznesowe.

7.     Hanza Hotel****

 Tokarska6, 80-888 Gdańsk

Nasza kolejna propozycja znajduje się w samym sercu gdańskiej starówki, tuż nad urokliwą rzeką Motławą, w sąsiedztwie niekwestionowanego symbolu miasta – gdańskiego Żurawia. Hotel ma w swojej ofercie trzy, pojedyncze, klimatyzowane sale konferencyjne. Każda z nich posiada dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz została w pełni wyposażona w sprzęt audiowizualny. W zależności od rodzaju ustawienia, poszczególne sale oferują miejsce dla max. 60 osób. Łącznie istnieje możliwość zorganizowania eventu dla 145 Gości. Hotel oferuje również obsługę cateringową podczas spotkań biznesowych.

 

8.     Hotel Wolne Miasto***

Św. Ducha 2, 80-834 Gdańsk

Hotel położony jest w samym centrum urokliwej, gdańskiej starówki, w dodatku umiejscowiony jest w odrestaurowanych kamienicach, co tylko zwiększa jego wyjątkowość. Hotel dba o to,  by całe jego wyposażenie było niecodzienne – w recepcji gości witają repliki renesansowych gdańskich mebli, korytarze i pokoje zdobią stare fotografie Gdańska.

Hotel oferuje również niemal 150 m2 łącznej powierzchni spotkań biznesowych. Obie sale są klimatyzowane  i – jak  zostały zaprojektowane z myślą zarówno o kameralnych spotkaniach biznesowych, jak i większych konferencjach.

Sale konferencyjne posiadają elegancki wystrój, naturalne światło dzienne z możliwością zaciemnienia oraz bezpłatny dostęp do Internetu Wi-Fi. Sale wyposażone są w najnowszej generacji sprzęt audio-wizualny.

9.     Marina Club Hotel***

Szafarnia 10, 80-755 Gdańsk

Marina Club Hotel położony jest w nowoczesnej, słonecznej części centrum Gdańska w najbliższym sąsiedztwie Gdańskiej  Mariny Jachtowej. Z okien pokoi rozpościera się przepiękny widok na panoramę Starego Miasta. Chociaż hotel nie posiada sal konferencyjnych, to jego położenie w biznesowej części Gdańska zapewnia nie tylko doskonałe połączenie z każdą częścią miasta, lecz również możliwość skorzystania z  licznych sal konferencyjnych na wynajem.

10. Hampton by Hilton Gdańsk Airport

Juliusza Słowackiego 220, 80-298 Gdańsk

Hotel usytuowany  jest w pobliżu międzynarodowego portu lotniczego w Gdańsku – stanowi to niepodważalną zaletę hotelu. Dodatkowo do centrum miasta jest zaledwie 15 min drogi oraz 10 km do Sopotu.

Oferta biznesowa hotelu przewiduje salę konferencyjną o powierzchni 55 m².  Hotelowa restauracja i bar są czynne przez całą dobę, sala fitness. Hotel oferuje również strefę pracy z możliwością korzystania z komputera i drukarki

 

 

5.00 śr ocena (99% wynik) - 7 liczba głosów

Leave a Comment

Loading Posts...